שירותי מנוף

סוגים שונים של שירותי מנוף מאפשרים לשנע, להרים ולתפעל פרויקטים מורכבים בענפי התעשייה והחקלאות. בנוסף, שירות מן הסוג הזה הוא חלק בלתי נפרד מענף הבנייה ולכן כדאי לבצע אותו עם חברת מנופי יהודה.

אנו מתמחים בעבודות מנוף ופתרונות שינוע ומזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. בזכות הניסיון המוכח שלנו, יש לך כיום אפשרות ליהנות מהדור הבא של פתרונות השינוע וההרמה לגובה. בנוסף, היתרון שלנו בא לידי ביטוי בריכוז של כל סוגי המנופים הרלוונטיים עבורך תחת קורת גג אחת.

ראשית, דרכנו ניתן לשכור במות הרמה ומנוף הרמה לפרויקטים גדולים או קטנים. גם אם אין לך מנוף זמין או מישהו שיפעיל אותו, אנו מספקים את השירות בהתראה קצרה ומביאים עד אליך את פתרונות המינוף והשינוע הכי טובים בישראל. שנית, אצלנו מתמחים גם בתפעול משאיות מנוף וגם בביצוע עבודות בשטח.

שירותי מנוף

מה כוללים שירותי מנוף?

המטרה העיקרית של שירותי מנוף היא להרים לגובה ציוד כבד. כפועל יוצא מכך, אותם שירותים מתאימים למגוון רחב של שימושים:

  • ענפי התעשייה – בענפי התעשייה משתמשים בשירותי המנוף שלנו כדי לסדר סחורה, לשנע מלאי או להוביל מכולות ולנייד מבנים ממקום למקום. השירות שאנו מספקים מיועד עבור ענפי התעשייה הקלה והכבדה והוא מסייע לחברות ועסקים בפריסה ארצית רחבה.
  • ענפי החקלאות – סוג אחר של שירות שאנו מספקים מיועד עבור בעלי עסקים בענפי החקלאות. אם בענף החקלאות זקוקים לפתרונות שינוע ובמות הרמה, אנו מסוגלים לענות על כך באופן מיידי ובהתראה קצרה. במקביל, תחת ענף החקלאות אפשר לכלול גם את שירותי המנוף שמיועדים לגיזום עצים בפרט ולאנשי מקצוע בתחום הגינון בכלל.
  • ענף הבנייה – אי אפשר לדבר על שירותי מנוף בלי להזכיר את ענף הבנייה. נכון להיום, המנוף הוא כלי העבודה העיקרי שעומד לרשות קבלנים, יזמים וחברות שיפוצים או התחדשות עירונית. כמו כן, דרכנו ניתן לשכור את המנוף גם עבור עבודות שיפוץ קטנות שמבוצעות בבית פרטי או בדירה של בניין מגורים משותף.

באיזה מנופים אפשר להשתמש?

חברת מנופי יהודה גאה להציע מגוון רחב של שירותי מנוף ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. בשביל לעמוד בהתחייבות הזו, אנו מתמחים גם בהשכרה ותפעול של מנופים, אך גם בכל מה שנוגע להשכרת במות הרמה, מנוף הרמה ומשאית מנוף. יתרה על כך, לקוחות שמגיעים אלינו לא בהכרח צריכים לדעת מראש מה מתאים להם ואפשר להתייעץ איתנו בכל מקרה של דילמה והתלבטות.

התייעצות עם הנציגים שלנו יכולה לסייע להשוות בין סוגים שונים של שירותי מנוף. בין היתר, אנו מתמחים בהנפת קורות לגשרים, בהקמת מבנים ובהנפת ארובות, אנטנות ועוד. לשם השוואה, שירות אחר שאנו מבצעים ומציעים בעזרת המנופים כולל שיקום מבנים שספגו נזקים. אז לא משנה מה השירות שחיפשת, אנו הכתובת עבורך.

באיזה מנופים אפשר להשתמש?

חברתנו מספקת שירות ספציפי של השכרת מנופים לכל דרישה או אפשרות לתיאום מראש של שירותים מורכבים ובהם בניית גשרים, שינוע ציוד ומטענים וכמובן העתקת מפעלים. יתרה על כך, לנו יש את האפשרות להעמיד לרשותך משאיות מנוף לשינוע, הובלה והרמה לכל מטרה ומאחורינו ותק, ניסיון ומוניטין שאין להם תחליף.

השארת פרטים באתר מאפשרת לך להצטרף עוד היום לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו. אם עוד לא ברור לך איזה סוג של שירותי מנוף הכי נכון עבורך, נשמח לעזור לך לקבל החלטה בנושא ולייעץ לך בחינם.
 
 
 
 

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333