ניוד מבנים

המטרה העיקרית של ניוד מבנים היא לשנע אותם ממקום למקום באופן שחוסך זמן, הוצאות וטרחה עבור כל הגורמים המעורבים. אנו במנופי יהודה בע"מ למשל מתמחים בפעולה הזו ויכולים ללוות אותך לכל אורך התהליך. בין היתר, נסביר לך על ההבדלים בין שיטות הניוד השונות וגם כיצד כדאי ליישם אותן. לאחר מכן, נעמוד לרשותך לצורך ביצוע הניוד ונקפיד על סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות.

את הניוד מבצעים בדרך כלל כחלק מתהליך רחב יותר של שינוע סחורות, מבנים ומכולות. אבל ספציפית יותר, יש הבדל בין שירותי הלוגיסטיקה הללו: הציוד שבו משתמשים על מנת לשנע סחורות ומכולות למשל לא תמיד רלוונטי לניוד של מבנים, מה גם שנדרשת הכשרה שונה מאנשי המקצוע המעורבים בתהליך.

כך מתבצע ניוד מבנים:

דרך אחרת לדעת מהו ניוד מבנים היא להיכנס לעובי הקורה ולבדוק כיצד התהליך עצמו מתבצע. הנה למשל מספר דגשים שהם חלק בלתי נפרד מהתהליך החשוב הזה:

  1. בחירת המשאית, המנוף וכלי הרכב – בשלב הראשון בוחרים את כלי הרכב ואת הציוד שבו משתמשים על מנת לשנע את המבנים. בשביל לבחור את הציוד והכלים בצורה נכונה, בודקים את המשקל של המבנה ולוקחים בחשבון גם את המרחק. לאחר מכן משקללים את הנתונים יחד, כדי להגיע למצב שבו הכלים הנבחרים מתאימים לסוג ההעמסה והפריקה של המבנה.
  2. שינוע של המבנה – בשלב השני מניידים את המבנה ומשנעים אותו על פי דרישות הלקוחות. כאשר מבצעים שינוע של המבנה, חשוב לשמור על כללי הבטיחות ולבצע סימון של המשאית, הגרר, המנוף או כל כלי רכב אחר. כמו כן, את השינוע של המבנה כדאי לבצע בנוכחות מפקח.
  3. פריקה של המבנה – בשלב השלישי פורקים את המבנה במקום שאליו הוא היה מיועד. הפריקה של המבנה מתבצע רק אחרי שינוע של כל חלקי הקונסטרוקציה הרלוונטיים, תוך התאמה לתשתית ולסוג הקרקע ובגיבוי אנשי מקצוע שיכולים לספק שירותי תמיכה. בכל מקרה, הדבר החשוב ביותר הוא לרכז את הפעולות השונות של ניוד מבנים תחת קורת גג אחת.

מדוע לבחור במנופי יהודה?

חברת מנופי יהודה בע"מ יודעת לבצע את התהליך של ניוד מבנים על הצד הטוב ביותר. קודם כל, לנו יש מגוון סוגי מנופים ואפשרות לשלב ביניהם על מנת להתמודד עם מבנים בגדלים מיוחדים. כאשר יוצרים קשר עם הנציגים שלנו, מקבלים מענה מקיף לדרישות והתאמה תוך כדי תנועה לצרכים חדשים שמגיעים מהשטח. מבחינת הלקוחות, זה אומר גם שקט וביטחון וגם תהליך ניוד חסכוני בזמן ובהוצאות.

שנית, כדאי לבחור בנו בגלל ניסיון מוכח שנשען על שורה ארוכה של אנשי מקצוע מיומנים. אצלנו כל נהג, מפקח עבודה ונציג שירות עוברים תהליך ארוך של הכשרה והסמכה. בזכות התהליך הזה של ההכשרה וההסמכה, הלקוחות מקבלים אצלנו תשובות לכל השאלות והניוד מתבצע גם מהר וגם ביעילות.

2 מנופים
יהודה מנופים

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333