משאית מנוף - הובלות דירה באמצעות משאיות מנוף עם זרוע | מנופי יהודה

מנופי יהודה פנחסי בע"מ מציעה פתרונות שינוע מהירים ויעילים באמצעות משאיות מנוף. באמצעות משאיות אלו החברה משנעת ומעבירה להעביר מפעלים, עם כל הציוד והמכונות שברשותם וכן לשינוע מבנים יבילים ויחידות דיור.

מנופי יהודה מעמידה לרשותכם צי רחב של משאיות מנוף מגוונות למספר סוגי הובלות בגודל המתאים ביותר עבור העבודה הנדרשת, משאיות מנוף החל מ-15 טון (במידת הצורך, גם פחות) או משאיות מנוף המסוגלות להרים יותר מ-500 טון ולגובה של 90 מטר (ומעלה).

סוגי העבודה המותאמים למשאית עם מנוף

משאית מנוף להעברת דירה

משאיות מנוף להעברת דירה הינם כלי השינוע המושלמים ביותר להעברה של תכולת בית / משרד. משקל הנשיאה הרב אותה יכולה להחזיק משאית המנוף הוא היתרון הגדול ביותר. עם יכולת משקל נשיאה ותכנון הנדסי קפדני אפשר היום להעביר תכולות רבות משקל על כלי תחבורה נייד אשר מחוברת אליו זרוע הרמה. למה להעביר תכולת דירה או משרד באופן ידני ולהרוס את הגב אם יש פתרון יעיל בזמנים ובכוח עבודה שמשאית מנוף יכולה לפתור.

משאית מנוף להרמה / שינוע ציוד בנייה

קבלנים או בנאים אשר זקוקים לשינוע של כלי עבודה, דחפורים, טרקטורים וכו' יכולים לבצע זאת בקלות. לרשותנו יש צי רחב של משאיות מנוף המסוגלות להרים משקלים כבדים (מעל 500 טון) ולשאת כלי עבודה כבדים למקומות הדרושים (ראו עוד – העתקת מפעלים עם מנוף). אתרי בנייה משתמשים בשירותי משאית מנוף על מנת להעביר את ציוד העבודה שלהם במקרה הצורך.

משאית מנוף עם כננת הורדה

משאיות מנוף אשר מחובר בקצה שלהם כננת (גלגלת) והיא מסוגלת לשנע מטענים מסוגים רבים – מתכות ופלדות כבדות, עצים לבנייה, צנרות אינסטלציה, צנרות גז, בלוקים בטון, משטחי עבודה עם סחורות ועוד. איזורי עבודה המותאמים ביותר למשאית מנוף כננת – עבודות תת קרקעיות לעומקים (להעברת חומרי בנייה ואף כלי עבודה לאתרי בנייה לעומק).
 
חברת מנופי יהודה מעניקה שירותי מנוף נרחבים בתחום התעשיה, המסחר והבנייה. ברשותה ניסיון עשיר והיא פועלת במקצועיות, תוך שימוש בכלים הנדסיים יעילים ואיכותיים, כדי לבצע את עבודתה באיכות ללא פשרות, במהירות וביעילות מרביים.

ברשות מנופי יהודה צי של משאיות מנוף וכלים נלווים מהחדישים ומהמתקדמים ביותר:

  • משאיות להעמדה עצמית
  • משאית מנוף הרמה
  • גוררים ונגררים
  • עגלות מתארכות
  • עגלות מודלריות
  • כלים לשינוע מטענים מסובכים ומורכבים
  • משאיות מנוף להובלות רגילות ולהובלות חריגות
  • ועוד
משאית מנוף - מנופי יהודה פנחסי בעמ

משאיות מנוף המותאמות לצורכיכם

באמצעות משאיות המנוף של החברה ניתן לבצע הובלות של מתקנים כבדים, לשנע מבני מגורים ולבצע העברות של ציוד כבד. משאיות ואמצעי ההרמה מותאמים לדרישותיו של הלקוח, וניתן להתייעץ עם נציגי החברה ללא התחייבות. ההיצע הגדול של מנופי יהודה מאפשר לחברה להתאים לכל לקוח את השירות האופטימלי עבורו, לחסוך בהוצאות ולהשתמש במשאבים הנכונים.

ניסיון של יותר מ- 35 בתחום ההנפה וההובלה

לחברת מנופי יהודה ניסיון של יותר מ- 35 שנים בביצוע עבודות באמצעות משאית עם מנוף שונות ומתקני הרמה נוספים. החברה עוקבת אחר השינויים האחרונים בתחום, מקפידה על קריטריונים גבוהים של תחזוקה, ומסמיכה אנשי מקצוע בהתאם לרישיונות ולתווי תקן בינלאומיים.

מעוניינים בייעוץ? צרו קשר עם המומחים של מנופי יהודה
חברת מנופי יהודה מתחייבת לספק לכם את כל אמצעי ההרמה המתקדמים ביותר בישראל שנדרשים לכם לצורך הובלה בראש שקט.
התקשרו עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ עם אחד הנציגים הבכירים של החברה.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333