מנופים מכניים

מנופים שייכים לקטגוריה של ציוד מכאני הנדסי, אך הם יכולים לעבוד בשיטות שונות. בין היתר, כדאי להכיר את היתרונות של מנופים מכניים ואת אפשרות ההשכרה שלהם דרך חברת מנופי יהודה בע"מ

מנוף הוא כידוע ציוד מכני הנדסי שייעודו להרים גופים כבדים. למרות שהעיקרון הבסיסי של המנוף כמכונה פשוטה שמכפילה כוח ידוע כבר מאות שנים, יש המון חידושים שמשפיעים על התחום. בין היתר, אפשר לראות את זה בהבדלים בין פתרונות הרמה ובאופן שבו כל מנוף מבצע את הפעולה שלו בהרמה לגובה.

מנוף מכאני למשל מעלה את רמת המינוף באמצעות התקרבות נקודת המשען אל העצם. כאשר מייצרים יתרון מכאני מן הסוג הזה, מגדילים את הכוח שמופעל וגם את כושר ההרמה. לשם השוואה, סוגים אחרים של מנופים יכולים להיות בנויים על גבי משאיות, על קרונות רכבת או קרוניות תחזוקה ועל שערים ומסילות.

השכרת מנופים מכניים

החדשות הטובות מבחינת אנשי המקצוע הן שכיום לא צריך לחרוג מתוך מסגרת התקציב על מנת ליהנות מהיתרונות של מנופים מכניים. בעוד בעבר אפשר היה להשיג מנופים כאלה רק בהשקעה מאסיבית של עשרות ומאות אלפי שקלים, כיום היא זמינה לכל לקוח במודל של שירותי השכרה. באמצעות שירותי ההשכרה, ניתן עדיין להרוויח מיתרונות המנוף ועיקרון ההפעלה המכאני.

הנה למשל כמה יתרונות של השכרת מנופים מכניים והאופן שבו הם באים לידי ביטוי בפתרונות שקיימים על הפרק:

א. השכרת סוגים שונים של מנופים לכל פרויקט בנפרד – אנשי מקצוע מענפי הלוגיסטיקה, הבנייה והיזמות מבינים שכמעט בכל סוג של פרויקט הם צריכים להשתמש בסוג אחר של מנוף. כדי להבטיח שימוש במנוף המתאים, האפשרויות שעל הפרק הן או רכישת צי גדול של פתרונות הרמה – או השכרת המנוף לכל פרויקט בנפרד. מטבע הדברים, השכרת סוגים שונים של מנופים לכל פרויקט בנפרד היא משתלמת וזולה יותר.

ב. השכרת מנוף יחד עם מפעיל – רק מפעיל מוסמך ומיומן עם רישיון מתאים יכול לשבת בתא הנהג של מנופים מכניים. הבעיה היא שבחלק מחברות היזמות והבנייה אין אנשי צוות עם רישיון מתאים, אך הפתרון הוא לשכור את ציוד ההרמה יחד עם המפעיל. ברוב המקרים, שירותי ההשכרה מתומחרים לפי שעה ולכן הלקוחות גם לא צריכים לשלם על מה שנמצא מחוץ לשעות העבודה הרגילות.

ג. תחזוקה ותפעול של המנופים – החברה שמשכירה את המנופים מטבע הדברים אחראית על כל מה שקשור לתחזוקה ולטיפול בתקלות. לשם השוואה, יזם או קבלן שבוחרים לרכוש את המנופים צריכים לקחת על עצמם גם את הנושא של הטיפול התקופתי. במסגרת הטיפול התקופתי, המשמעות היא הוצאות לא מבוטלות וגם השקעה של זמן. מנגד, בעת השכרת מנופים מכניים אין בעיה כזו: המנופים מגיעים לשטח כשהם מוכנים לעבודה וכל שנותר הוא להתחיל להשתמש בהם.

איך בוחרים שירותי השכרה?

אחרי שמבינים את היתרונות והחשיבות של שירותי השכרת מנופים מכניים, אפשר לעבור לשלב שבו בוחרים אותם. בשלב הזה, ההמלצה היא לשכור את המנופים רק מחברה שמתמחה בכך ומסוגלת להעמיד לרשות הלקוחות גם מפעילים מיומנים. כמו כן, אפשר לשכור את המנופים דרך חברה שיש לה צי גדול של פתרונות הרמה וכך להבטיח מענה לעוד דרישות שאולי יתעוררו בעתיד.

חברת מנופי יהודה בע"מ גאה להיות זו שמרכזת עבורך את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. ביצירת קשר עם נציגינו, נוכל להרכיב עבורך הצעת מחיר על השכרת מנופים מכניים ולדאוג שגם המפעילים הטובים ביותר יעמדו לרשותך.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333