מנופים הידראולים

מנופים הידראולים יכולים להגיע עד גובה 100 מטר ולהציע כושר הרמה של 100-300 טון. ברוב המקרים, השימוש במנופים מן הסוג הזה עולה בקנה אחד עם צרכי הרמה לגבוה של קהל יעד בענפי הבנייה והתעשייה.

 
היכרות עם שיטת העבודה של מנופים הידראולים היא דרך מעולה לחסוך זמן והוצאות. קודם כל, המנופים הללו נחשבים בטוחים מאוד והם עומדים בסטנדרטים מחמירים של ארגונים בינלאומיים. שנית, התפעול הנוח של המנופים עוזר להשתמש בהם גם במקומות סגורים וגם במקומות פתוחים. מעבר לכך, המנופים הם חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של חברות שילוט, מפעלי קונסטרוקציה למבנים, מערכות מיזוג אוויר ועוד.

היתרונות של השכרת מנופים הידראולים

איך בוחרים מנוף הידראולי?

העניין הוא שגם מנופים הידראולים צריך לדעת איך לבחור. במילים אחרות, לא מספיק להחליט שרוצים להשתמש במנוף כזה ולתת לו עדיפות על פני פתרונות הרמה אחרים – כי צריך לבדוק מה המפרט המלא שלו ואיזה סוגי שימושים הוא מציע.

נציגי מנופי יהודה בע"מ יכולים לעמוד לרשותך בכל שלב של מכירת או השכרת מנופים הידראולים. אנו מכירים מקרוב את התחום ומחכים לקבל ממך פניה מסודרת כבר עכשיו – על מנת שהתהליך יהיה כמה שיותר קצר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333