השכרת מנופים לשינוע- מנופי יהודה

מנופי יהודה פנחסי היא חברת מנופים. לחברה יש יותר מ-35 שנות מוניטין וניסיון בביצוע עבודות מנופים: עבודות הנדסיות מורכבות, השכרת מנופים, עבודות תכנון ובנייה, עבודות שינוע ומנוף וכן עבודות שיקום מבנים ומערכים לאחר נזקי שריפה, אסונות טבע ועוד.

צוות החברה משתמש בציוד מתקדם ומשוכלל, המאפשר לו לבצע עבודות מורכבות ללא תלות בגורמים חיצוניים. אנו מציעים מגוון רחב של מנופים מסוגים שונים מהמתקדמים בשוק ואנשי מקצוע מוסמכים ומורשים אשר שמים את הבטיחות מעל הכל.

היתרונות של השכרת מנופים עם מנופי יהודה

החדשות הטובות הן שכיום קבלני בנייה ואנשי מקצוע מענפי התעשייה הקלה והכבדה כבר לא צריכים לחרוג מתוך מסגרת התקציב על מנת לרכוש מנופים הידראולים. במקום זה, מה שאפשר לעשות זה לשכור אותם פר פרויקט ולפי תקופה שנקבעת מראש. כאשר שוכרים מנופים כאלה, מרוויחים למעשה כמה יתרונות מאוד מהותיים:

א. השכרת המנוף יחד עם המפעיל – רוב הלקוחות שמתעניינים באפשרות של השכרת מנופים הידראולים רוצים לקבל הצעה שכוללת בתוכה את המפעיל. כאשר שוכרים את המנוף יחד עם המפעיל, המשמעות היא שאנשי המקצוע לא צריכים לדאוג בעצמם לגיוס ולהכשרת אנשי הצוות. במקום זה, הם פשוט שוכרים את המנוף יחד עם המפעיל שמוסמך ומורשה לתפעל אותו.

ב. חיסכון בזמן במהלך הפרויקט – רכישת מנוף היא מטבע הדברים משימה מורכבת ויקרה שדורשת השקעה של זמן. אם למשל מגלים את הצורך במנוף תוך כדי הפרויקט, סביר להניח שלא יהיה ליזם או לקבלן את הזמן המתאים להשקיע בכך. במקום זה, מה שעדיף לעשות זה לשכור מנופים הידראולים וכך לחסוך את הזמן המושקע ברכישה שלהם.

ג. חיסכון בהוצאות בכל סוגי הפרויקטים – אי אפשר לדבר על היתרונות של השכרת מנופים הידראולים בלי להזכיר את ההיבט הכלכלי. בהיבט הזה, הדגש הוא על האופן שבו השכרת המנופים משתלמת יותר עבור היזמים והקבלנים: ראשית, זו הוצאה מוכרת שניתן לקזז בגינה את חבות המס. שנית, משתלם לשכור את הקבלן גם בפרויקטים זמניים ובפרויקטים קטנים שבהם אין מספיק תקציב לרכוש פתרונות הרמה קבועים.

איך נדע שהחברה ממנה אנחנו משכירים מנוף היא רצינית ואחראית?

אם אתם צריכים שירותי השכרת מנופים ומתלבטים בנוגע לחברה המתאימה עבורכם באופן אישי,הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נפרט אודות כל הדרכים שיסייעו לכם לדעת האם החברה שאתם מתעניינים בה היא חברה רצינית ואחראית או שמא מוטב להמשיך בחיפושים אחרי החברה הנכונה.

גודל צי הרכבים והמנופים

אחד התרחישים המצערים ביותר שיכולים לקרות לאדם הזקוק לשירותי מנוף הוא זה שבו ברגע האמת חברת המנופים מודיעה על כך שהמנוף התקלקל או שהרכב שעליו מותקן המנוף מושבת מטעמים כאלה ואחרים. על מנת להימנע ממצבים עגומים מעין אלה, החברות המקצועיות והאחראיות ביותר הפועלות בתחום המנופים דואגות לתחזק צי מכובד של כלי רכב וציוד הרמה. על ידי כך הן מסוגלות להתמודד עם תקלות לא צפויות ולספק רכבים וציוד הרמה חלופיים במידת הצורך מעכשיו לעכשיו ללא תירוצים.

צי רכבים מגוון

מעבר לגודלו של צי הרכבים והמנופים, חשוב לוודא כי החברה מחזיקה במגוון רחב של מנופים וציוד הרמה. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאנשי המקצוע הפועלים במסגרת החברה יוכלו להתאים עבורכם את הציוד המתאים. ודאי לא תתפלאו לשמוע כי ישנן חברות המחזיקות בציי מנופים צנועים יחסית שלא מתאפיינים במגוון מסנוור בלשון המעטה, והן מנסות לשכנע לקוחות לעשות שימוש במנופים שפשוט אינם מתאימים למשימות השונות. הקפידו תמיד לתת עדיפות לחברה שמתחזקת מגוון רחב של מלגזות, סוגי מנופים שונים, במות הרמה ועוד.

זהות הלקוחות של החברה

אין זה סוד שחברות מקצועיות ובעלות מוניטין איכותי הפועלות בתחום של השכרת מנופים הן חברות מבוקשות. לכן, אם אתם רוצים ללמוד על טיב השירות ואיכות העבודה של החברות השונות הפועלות בתחום המנופים, אל לכם להתעצל או להתבייש. תחת זאת בקשו מנציגי השירות ללמוד על סוגי הלקוחות שהחברה מספקת עבורם שירות באופן שגרתי. קהל לקוחות מגוון המורכב מגופים מוכרים העובדים באופן קבוע מול החברה, מעיד ברוב המקרים עלחברה איכותית, רצינית ואחראית.

סוג הפרויקטים שביצעה החברה בעבר

גם אם החברה שבה אתם מתעניינים מחזיקה במוניטין איכותי ונחשבת למובילה בתחומה, עדיין לא ניתן להסיק מכך כי זוהי אכן החברה המתאימה לכם ביותר באופן אישי. מדוע כך הם פני הדברים? ובכן, חשוב לקחת בחשבון כי ישנן חברות המתמחות בתחום מסוים בעולם המנופים ואף מובילות אותו ביד רמה, שעדיין לא מחזיקות בניסיון הדרוש לביצוע כל עבודות ההרמה באשר הן.
כך,לדוגמה, ישנן חברות המתמחות בהנפת חומרי גלם לתעשיית הבנייה למבנים רבי קומות. חברות אלה לאו דווקא יהוו בהכרח את הבחירה הנכונה במקרה של הרמת פסנתר כנף רגיש לקומה השלישית, למשל, קחו זאת לתשומת לבכם.

לקבלת פרטים נוספים על השכרת מנופים אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם
חברת "מנופי יהודה פנחסי בע"מ" בטלפון מספר 073-7590943

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333