הריסת מבנים

מנופי יהודה פנחסי בע"מ היא חברה שמבצעת עבודות שיקום בעזרת אמצעים מתקדמים. לחברה יש את ההסמכה, ההכשרה וצי הכלים ההנדסיים המאפשרים שיקום מבנים בכל סדר גודל שהוא.

איך בוחרים שירות של הריסת מבנים?

מכאן והלאה כבר ניתן להשוות בין סוגים שונים של שירותי הריסת מבנים על פי הפרמטרים הכי רלוונטיים. ברשימה הזו של הפרמטרים יש מספר דגשים, שאמורים לחזור על עצמם גם עבור השירות ללקוחות פרטיים, חברות בנייה, יזמים, קבלנים וכן הלאה:

  • אמינות החברה המבצעת – העניין של אמינות חשוב בתחום הריסת מבנים. אם החברה שמתיימרת להרוס את המבנה לא עושה את זה בצורה מספיק אמינה, המשמעות עלולה להיות נזקים חמורים לרכוש ולציוד.
  • יסודיות במהלך הריסת מבנים – הסוד של הריסת מבנים הוא יסודיות. אם רוצים להגיע לרמה גבוהה של הריסת מבנים ולאחר מכן לנצל את התשתית, הקרקע או השטח על מנת להקים סוגים אחרים וחדשים של מבנים, צריך לוודא הריסה הרמטית. בין היתר, הריסה הרמטית של המבנים דורשת שימוש במגוון רחב של כלי רכב וגם בציוד לפינוי עפר ופסולת.
  • שמירה על בטיחות – הריסת מבנים היא פעולה מורכבת שמחייבת שמירה על בטיחות. בשביל להרוס את המבנה צריך לשמור על בטיחות מהרגע הראשון ועד שמסיימים לפנות את כל העפר ופסולת הבניין אל אתרי הטמנה מורשים. יתרה על כך, יש צורך לשמור על הבטיחות בכל הנוגע להקצאת עובדים שיגיעו אל אתר הבנייה ויבצעו את ההריסה על הצד הטוב ביותר.


חשוב להכיר את המאפיינים של שירותי הריסת מבנים ואת מה שמייחד אותם בהשוואה לשירותים אחרים בענף הבנייה או השיפוצים. לאחר מכן, יש מקום לנסות לאסוף מידע על שירותים דומים ולרכז אותם תחת קורת גג אחת, השוואה בין סוגים שונים של שירותי הריסת מבנים היא חלק בלתי נפרד מהתהליך שאותו צריכים לעבור לקוחות פוטנציאליים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333