העתקת מפעלים

חברת מנופי יהודה בע"מ בעלת ניסיון בהובלה, העברה והעתקת מפעלים בכל סדר שהוא. במסגרת שירותיה, החברה מעבירה מפעלים עם קווי ייצור ומכונות אדירות לצד מכונות קטנות יותר, ציוד פשוט וכל תכולה אחרת שהיא. התהליך מתבצע במהירות ובאופן חלק, מתוך שאיפה לאפשר למפעל לחזור לשגרתו בהקדם האפשרי.


במסגרת תהליך ההובלה נשמח לספק לכם את המענה המושלם:

  • העתקת מפעלים
  • פירוק פיסי ייצור
  • הרכבות פסי ייצור
  • העברת מכונות מסבכות
  • הכנסת גנרטורים למרתפים

העתקת מפעלים בראש שקט

חשוב לזכור שלא כל חברת הובלות מסוגלת להעביר ציוד מכני של מפעלים. פירוק והעתקת מפעלים דורשים הכנה ותכנו בניית תהליך נכון מונעת בעיות ומשברים וכמובן מונעת נזקים ופגיעות בעסק .לכן הצעד הראשון שצריך לעשות לפני שמעבירים את המפעל הוא לפנות אל מנופי יהודה בע"מ – החברה המובילה בתחום העתקת מפעלים. אנו משתמשים במלגזות חשמליות משוכללות, המאפשרות להוביל תכולה וציוד במשקל של עד 10 טון!

אנו מאמינים כי העתקת מפעלים חייבת להיות מנוהלת נכון. אנו מעמידים לשירותכם צוות של אנשי מקצוע מקצועיים ומנוסים, שמשקיע את מלוא המאמצים על מנת לאפשר לכם לעבור אל המפעל החדש בראש שקו. אנו משתמשים בציוד מתאים, באופן מדויק ושקול ובמקצועיות רבה וללא פשרות


הצטרפו עוד היום למעגל לקוחותינו המרוצים!
עם לקוחותינו המרוצים נמנים גופים גדולים במשק הישראלי:
תנובה, קוקה קולה, רפאל, אלביט, משרדים ממשלתיים, חברות פרטיות, חברות תעשייתיות, מפעלים גדולים וקטנים ועוד.


המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם. התקשרו אלינו עוד היום: 073-7590943

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333