בניית גשרים

החברה מנופי יהודה מתמחה בתחום של בניית גשרים וביצעה פרויקטים רבים ומוכרים בתחום, ביניהם בניית גשר במתחם הבורסה, בניית גשר שלונסקי ועוד.

החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים וחזקים בלבד ומבצעת כל עבודה על פי כל התקנים הדרושים, על מנת שהתוצאה תהיה יציבה וחזקה – לבטיחות מושלמת. לצורך ביצוע העבודות עושה החברה שימוש במתקנים שונים כמו מנופים ויציקות ברזל, כולם מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום – להשגת תוצאות חזקות ואיכותיות במיוחד.

בניית גשרים – אז והיום

בניית גשרים היא עבודה הדורשת מקצועיות רבה. זאת משום שמדובר במתקנים אשר נועדו לספק מעבר בטוח להולכי רגל ו/או לכלי רכב, אשר חלקם נושאים משאות במשקלים עבדים במיוחד. לכן, במיוחד היום, כשהם משמשים לתעבורה רחבת היקף, יש לוודא כי הם נבנים מהחומרים החזקים והאיכותיים ביותר ועל ידי חברות מנוסות המתמחות בתחום, על פי כל התקנים והדרישות.

מנופי יהודה פנחסי בע"מ בונה גשרים וכן מנהרות להולכי רגל. למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר: 073-7590943

קצת היסטוריה

הגשרים הראשונים נבנו לפני שנים רבות, והיו רק בולי עץ אשר הונחו בנהר ושימשו אנשים ובעלי חיים לחציה בטוחה שלו. מאוחר יותר פותחו מתקנים בטוחים יותר לחציית הנהר, שהיו בולי עץ שחוברו יחדיו ונתלו מעל לנהר ולא הוצבו בתוכו. בני תרבות עמק האינדוס היו, כנראה, הראשונים לפתח את הגשרים הקשתיים, ומהם למדו גם הרומאים שהלכו צעד אחד קדימה ובמקום לבנות גשרי עץ בנו גשרים מאבן, שהיו, כמובן, חזקים ויציבים יותר. בנוסף לאבן עשו הרומאים שימוש במלט, שהפחיתה את השחיקה של האבן ותרמה מאוד להקמתם של מתקני מעבר חזקים שנשארו לאורך זמן.

איך בוחרים שירותי השכרה?

אחרי שמבינים את היתרונות והחשיבות של שירותי השכרת מנופים מכניים, אפשר לעבור לשלב שבו בוחרים אותם. בשלב הזה, ההמלצה היא לשכור את המנופים רק מחברה שמתמחה בכך ומסוגלת להעמיד לרשות הלקוחות גם מפעילים מיומנים. כמו כן, אפשר לשכור את המנופים דרך חברה שיש לה צי גדול של פתרונות הרמה וכך להבטיח מענה לעוד דרישות שאולי יתעוררו בעתיד.

חברת מנופי יהודה בע"מ גאה להיות זו שמרכזת עבורך את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. ביצירת קשר עם נציגינו, נוכל להרכיב עבורך הצעת מחיר על השכרת מנופים מכניים ולדאוג שגם המפעילים הטובים ביותר יעמדו לרשותך.

בין עבר להווה

עם חלוף השנים פרצה המהפכה התעשייתית, אשר הולידה את השימוש בחומר שלא היה מוכר עד אז – הברזל. חומר זה אפשר להתחיל לבצע בניית גשרים חזקים ביותר, המסוגלים לשאת משאות במשקלים כבדים במיוחד. במאה ה-18 ובמאה ה-19 התחום הלך והתפתח, ונבנו יותר ויותר גשרים אשר קישרו בין מסילות ברזל ובין כבישים. גם היום רוב הגשרים שנבנים משמשים ככבישים הנושאים משקל של אלפי מכוניות מדי יום, וזאת בזכות הבטון הדרוך, הברזל והפלדה שהינם חומרי גלם משמעותיים מאוד בתהליך ייצורם.

מנופים בשירות בנית גשרים

חברת מנופי יהודה מתמחה, כאמור, בתחום של בניית גשרים באמצעות מנופים ומתקנים נוספים, וערוכה לספק שירות בכל היקף לרשויות מקומיות ולגופים שונים.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר – צרו עמנו קשר 073-7590943 ונשמח לבנות לכם גשר למחר.

צוות מנופי יהודה
 
 
 

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333