במת הרמה עם זרוע טלסקופית

אחד היתרונות הגדולים ביותר של במת הרמה עם זרוע טלסקופית הוא שניתן לנצל אותה על פי המפרט הטכני. למרות שהשימוש בכל סוג של במה מוגבל לפי המפרט הטכני, ספציפית בבמה שמחוברת אליה זרוע טלסקופית יש עוד כמה יתרונות שניתן ליהנות מהם.

חוץ מזה, מדובר על במות הרמה שיכולות להשתלב גם בחלל הפנים וגם בחלל החוץ של מפעלי תעשייה או אולמות תצוגה. אבל בשביל לשלב את הבמה במקום שנכון עבורה, צריך להגדיר היטב את המפרט ולאחר מכן להתייעץ עם אנשי מקצוע.

מה עושים עם במת הרמה עם זרוע טלסקופית?

במת הרמה עם זרוע טלסקופית מתאפיינת בכך שהיא גם גדולה וגם חזקה. בזכות השילוב בין המידות של הבמה לבין המפרט שמאפשר הרמה והורדה של הזרוע הטלסקופית, ניתן גם להשתמש בה בצורה בטיחותית מאוד. בפועל, הבטיחות היא פונקציה של יציבות ועם במות גדולות וחזקות יש מעט מאוד סיכוי לתאונות.

שנית, במת הרמה עם זרוע טלסקופית מתאימה גם לשימוש חד פעמי וגם לשימוש מתמשך. בשימוש חד פעמי, מדובר על הפעלה של הבמה בשביל מטרות לוגיסטיות ועל מנת לשנע מוצרים ממקום למקום. בשימוש מתמשך, אפשר לראות את השילוב של במות הרמה מן הסוג הזה באולמות תצוגה, במפעלי תעשייה, בנמלי ים או תעופה ועוד.

כך בוחרים במת הרמה

במת הרמה יכולה למצות את הפוטנציאל שלה רק אם מציבים אותה במקום שבו יש מספיק מרווח לתנועה של הזרוע הטלסקופית. לאחר מכן, ניתן לבדוק מה מופיע במפרט הטכני המלא של במת הרמה עם זרוע טלסקופית ולהשוות בין הדגמים על פי מספר פרמטרים:

  1. גובה הזרוע והבמה – הגובה של במת הרמה עם זרוע טלסקופית הוא זה שקובע איפה ומתי אפשר להשתמש בה. באמצעות הגובה ניתן למשל לדעת באיזה אולמות תצוגה הבמה יכולה להשתלב, לאיזה מפעלים היא מתאימה ומתי היא עדיפה על פני פתרונות שינוע או הרמה אחרים.
  2. סוג ההסמכה הנדרשת לתפעול של הבמה – סוגים שונים של כלי רכב לוגיסטיים מאפשרים שימוש עם רישיון מתאים בלבד. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל מלגזה שמאפשרת לשנע ציוד ממקום למקום מתאימה לבעלי רישיון רכב רגיל. לכן גם בבמות הרמה, צריך לבדוק האם יש חובת רישיון מיוחדת והאם נדרשת הסמכה. במידה והתשובה היא חיובית, צריך להשתמש במפרט הטכני של במת ההרמה כדי לבדוק מי מבין העובדים יכול בכלל להשתמש בה.
  3. עלויות – אי אפשר לבחור אף דגם של במת הרמה עם זרוע טלסקופית בלי להתייחס אל פערי המחירים הקיימים בענף. בפועל, פערי המחירים נובעים מההבדלים בין הדגמים ומהעובדה שיש גם הבדלים בין היצרנים עצמם. אם רוצים לחסוך בהוצאות, צריך לבדוק את העלויות על כל דגם ספציפי ולאחר מכן בהשוואה לדגמים מתחרים של יצרנים דומים.

זקוקים לבמות הרמה? צרו קשר לפרטים:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333