במות הרמה

במות הרמה הן פתרון מצוין המשלב הרמת משאות כבדים לגובה רב ו/או הרמת אנשי מקצוע לגובה למטרות שונות, בניגוד לסוגים שונים של מנופים, על גבי משטח ישר ומאוזן. את הפתרון יש להתאים על פי סוג העבודה ומטרתה, הן על פי ההגעה לגובה המבוקש, משקל המשא והנגישות למבנה.

מה מיוחד במנופי יהודה?
אנו במנופי יהודה פנחסי בע"מ מפעילים עבורכם צי רחב ומגוון של במות הרמה המיועדות לביצוע עבודות בטוחות בגובה. אנו מספקים פתרונות לעבודה בגובה בהתאמה אישית לכל דרישה וצורך בעבור מפעלים, עסקים, קניונים ובתי מסחר והתעשיות השונות בפריסה ארצית מלאה. ציוד ההרמה שלנו הוא הציוד המתקדם ביותר, המגיע ממיטב היצרנים, עומד בכל דרישות התקנים וזוכה לתחזוקה קפדנית, וזאת על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו הרחב שירות מקצועי מצוין, עמידה בזמנים ובטיחות ללא פשרות.
מתקני הרמה

חברת מנופי יהודה פנחסי בע"מ מפעילה צי גדול של במות הרמה המיועדות לביצוע עבודות בטוחות בגובה.

החברה מספקת מענה לכל דרישה שהיא עבור מפעלים, עסקים ומקומות מסחריים בכל רחבי הארץ. 
צי עצום של במות הרמה תוצרת המותגים המוביליםחברת מנופי יהודה מתחזקת צי גדול של מנופים ומכונות, הצי כולל רכבים המתאימים לכל סוג של עבודה וכלים אמינים וחדישים, המאפשרים לחברה לספק מענה מהיר לכל לקוח, ולבצע את העבודה במהירות, מקצועיות, יעילות, דיוק ותוך שמירה על תקני הבטיחות. הצי כולל רכבים חשמליים או עם מנוע דיזל, המתאימים לעבודות חוץ ולעבודות בסביבה מקורה.

 

בין במות ההרמה הפופולאריות אשר אנו מספקים:
במות מספריים חשמליים- במות אלו מיועדות לנשיאת משקלים בינוניים, משמשות כבסיס למעליות ומשלבות בין הצורך בהרמת מטענים להרמת מומחים מקצועיים הנדרשים לביצוע עבודות גובה. מדובר בפתרון יעיל ובטיחותי הן לעובדים והן לשוהים באתר.

 

במות דיזל 4/4- במה זו מיועדת במיוחד לאתרים המצויים בתנאי שטח קשים לשינוע. בבמה זו קיימים מייצבים הידראוליים עם מערכת פילוס אוטומטית המקלה על התנועה ומאפשרת נגישות בכל תנאי השטח לצד יתרונות הנשיאה והעמידה בעומסים.

 

במות זרוע טלסקופית ישרה- במות דיזל בעלות זרוע ישרה מסייעות ביצירת משטח עמידה ועבודה ישר במקומות אשר הגישה אליהן מוגבלת או אשר האיזון בה מופרע. במות אלו משמשות לרוב בתעשיית הבנייה.

במות זרוע טלסקופית מפרקית- בדומה לבמה בעלת הזרוע הישרה גם במה זו מובילה לגבהים ובעלת יכולת עמידה בעומסים. יחד עם זאת הזרוע המפרקית מאפשרת גמישות גדולה יותר. במת ההרמה תגיע לגובה המקסימלי מעל פני המכשול, תעקוף אותו ובאמצעות הזרוע המפרקית ותאפשר הורדה של האדם/המשא שעליה לנקודה הרצויה.

 

בתחום העבודות בגובה בכלל ועבודה עם כלים מכניים גדולים דוגמת מנופים ובמות הרמה אין להקל ראש בבחירת הספק. חשוב לעבוד עם חברה אמינה ומקצועית, המחזיקה בציוד רב המותאם לביצוע כל עבודה על פי דרישותיה וחשוב לא פחות מכך שתקפיד על העסקת עובדים מורשים ועמידה בתקני בטיחות. אנו במנופי יהודה מחזיקים במעל שלושים וחמש שנות ידע וניסיון ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

עבודות גובה לא מחייבות פגיעה בלוח הזמנים של הבנייה. בעזרת הבמות של מנופי יהודה ניתן לשלב את הפעולות בגובה עם ביצוע עבודות תשתית והקמת מבנים. בנוסף לכך, לחברה מבחר סוגים של במות הרמה. לצד במות מספריים חשמליים עם מייצבים. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה, ולהזמין במות דיזל 4X4 עם מייצבים, במות עם זרוע טלסקופית ישרה או במות עם זרוע טלסקופית מפרקית. צי הכלים ההנדסיים של החברה הוא הרחב, המרשים והיעיל ביותר בישראל.

 
כל הבמות המסופקות על ידי מנופי יהודה מיוצרות על פי תווי התקן הדרושים, וצוות יועצי החברה עומד לרשות הלקוח בכל שאלה. בחברת מנופי יהודה יודעים שהכלים לבדם לא מספיקים על מנת לבצע עבודות איכותיות בגובה. צוות המומחים של החברה מוסמך לספק ייעוץ לפני כל קנייה שלכם, להתאים עבורכם את המתקן האידיאלי, ולספק לכם מתקנים עם אחריות מלאה לאורך הדרך.

החברה מציעה במות הרמה גם למכירה וגם להשכרה. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים או חייגו ותתרוממו לגבהים חדשים!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333