במות הרמה

חברת מנופי יהודה פנחסי בע"מ מפעילה צי גדול של במות הרמה המיועדות לביצוע עבודות בטוחות בגובה. החברה מספקת מענה לכל דרישה שהיא עבור מפעלים, עסקים ומקומות מסחריים בכל רחבי הארץ.

צי עצום של במות הרמה תוצרת המותגים המובילים
חברת מנופי יהודה מתחזקת צי גדול של במות הרמה של יצרני במות מובילים. הצי כולל רכבים המתאימים לכל סוג של עבודה וכלים אמינים וחדישים, המאפשרים לחברה לספק מענה מהיר לכל לקוח, ולבצע את העבודה במהירות, מקצועיות, יעילות, דיוק ותוך שמירה על תקני הבטיחות. הצי כולל רכבים חשמליים או עם מנוע דיזל, המתאימים לעבודות חוץ ולעבודות בסביבה מקורה.

עבודות גובה לא מחייבות פגיעה בלוח הזמנים של הבנייה. בעזרת הבמות של מנופי יהודה ניתן לשלב את הפעולות בגובה עם ביצוע עבודות תשתית והקמת מבנים. בנוסף לכך, לחברה מבחר סוגים של במות הרמה. לצד במות מספריים חשמליים עם מייצבים. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה, ולהזמין במות דיזל 4X4 עם מייצבים, במות עם זרוע טלסקופית ישרה או במות עם זרוע טלסקופית מפרקית. צי הכלים ההנדסיים של החברה הוא הרחב, המרשים והיעיל ביותר בישראל.

כל הבמות המסופקות על ידי מנופי יהודה מיוצרות על פי תווי התקן הדרושים, וצוות יועצי החברה עומד לרשות הלקוח בכל שאלה. בחברת מנופי יהודה יודעים שהכלים לבדם לא מספיקים על מנת לבצע עבודות איכותיות בגובה. צוות המומחים של החברה מוסמך לספק ייעוץ לפני כל קנייה שלכם, להתאים עבורכם את המתקן האידיאלי, ולספק לכם מתקנים עם אחריות מלאה לאורך הדרך.

החברה מציעה במות הרמה גם למכירה וגם להשכרה. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים או חייגו: 072-3258687 ותתרוממו לגבהים חדשים!