מנוף הרמה

חברת מנופי יהודה משלבת בין ניסיון רב שנים, ציוד מקצועי ואיכותי ושרות מעולה – לטובת מגוון לקוחות החברה לאורך השנים. נשמח לייעץ ולסייע גם לך החל מבחירת מנוף המתאים וכלה בביצוע העבודה לשביעות רצונך.
 
עבודות גובה הן אתגר לא פשוט הטומן בחובו סיכונים רבים ומחייב את העוסקים במלאכה בהכשרה מתאימה, הנחיות בטיחות קפדניות וציוד מקצועי מתאים. מנוף הרמה הוא אחד הפתרונות המכניים, הטכנולוגיים החכמים והבטוחים ביותר הקיימים בתחום, אשר משלב כוח מכני יוצא דופן ויכולת עמידה בעומסים ומשקלים אדירים לצד יכולת להגיע לגובה רב.

מהסיבות הללו נהוג לשייך את העבודה עם מנוף הרמה לענף הבניה אולם למרות היותו כלי עבודה חשוב בענף הבניה, ישנם לא מעט תחומים נוספים בהם מנופי הרמה הנם חלק מן הפעילות וכלי לביצוע שירותי הרמה לגובה.

מי צריך מנוף הרמה?

  • הובלות – בבשירותי ההובלות נתקלים לא מעט במצבים מורכבים בהם נדרש להעביר ציוד כבד או רהיטים כבדים וגדולים שלא ניתן לשנע באמצעות מובילים בלבד וצריך מנוף להרמת רהיטים.
 
  • ניקוי מבנים – בתעשיית ההייטק והמסחר ניתן יותר ויתר למצוא מבנים בעלי מראה זכוכית יוקרתי ומבהיק (בפועל אין מדובר בזכוכית כי אם בלוחות פוליקרבונט או סנטף שהנם לוחות בעלי חזות זכוכית ותכונות המעבירות אור). על מנת לשמור על חזות המבנים הללו נדרש שירותי ניקיון בגובה המתבצעים במגוון שיטות בניהן שימוש במנוף הרמה. גם ניקוי חלונות חיצוניים ומערכות זיגוג מודולארי ניתן באמצעות שימוש במנופי הרמה מותאמים.
 
  • עבודות גינון – במרבית המקרים עבודות גינון המתבצעות בגובה (דוגמת גיזום עצים גבוהים במיוחד או יצירת גדרת חיות) מתבצעות על ידי הרשות המקומית ולא על ידי אנשים פרטיים. יחד עם זאת ייתכן גם מצב בו הגינה הביתית תדרוש עבודה יוצאת דופן המתבצעת בגובה רב. על מנת להגן על בטיחות העובדים עבודות אלו מתבצעות באמצעות מנוף הרמה.
 
  • עבודות חשמל – לא מעט עבודות חשמל דורשות גישה אל כבלי החשמל המתוחים בין עמודי החשמל הגבוהים לאורכה של העיר ותיבות התחזוקה המותקנות עליהם. גישה לתיבות הללו כמו גם תיקונים בכבלים יתבצעו באמצעות מנופי ההרמה.
 
  • ענף הבנייה – כאמור זהו השימוש הנפוץ ביותר למנופי הרמה כאשר הוא מעניק פתרון הן להרמת חומרי בנייה ומשאות כבדים לגובה והן להרמת אנשי מקצוע בתחומם לבצוע עבודה הנדרשת בגובה בבטחה.
פתרונות הרמה לגובה

פתרונות הרמה לגובה של מנופי יהודה

הרמה לגובה אפשר לבצע רק עם ציוד מתאים. הציוד שבו משתמשים כדי לספק שירותי הרמה לגובה חייב להיות בטוח, נוח, נגיש ובעיקר תקין. במקרים של ציוד בשימוש לא מספיק בטיחותי או מתאים, הסכנה היא מפני נפילת חפצים או חלילה עובדים.
יתרה על כך, החוק בישראל מחייב שימוש בפתרונות הרמה תקינים בלבד ויש שורה ארוכה של תקנות שמשפיעות על האופן שבו בוחרים מנופים ופתרונות שינוע.

ציוד הרמה שלנו

  • במות הרמה – במת הרמה יכולה להתאים גם להרמה לגובה של ציוד וגם להרמה של כוח אדם ועובדים. כאשר מרימים את העובדים יחד עם המטען למשל, אפשר לעבוד עבודות בגובה בחזות של המבנה והבניין. כמו כן, כיום ניתן לקבל הקצאה של במות הרמה לפי אופי הפרויקט ולתקופת זמן קצובה. בפועל, זה אומר שלא חייבים לקנות את במות ההרמה כי ניתן לשכור אותן עם או בלי מפעיל מקצועי.
  • מנופים – מנופים מתאימים בעיקר לעבודה בגובה במקומות פתוחים ובבניינים גבוהים במיוחד. בנוסף, מנופים מיועדים להרמה של מטען, מכולות וציוד אבל לא להרמה של כוח אדם או אנשים. אם רוצים להשתמש במנופים, צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הבדלים בין סוגי עגרונים ואף לוודא הסמכה מתאימה של המפעיל.
  • מלגזות – מצד אחד, מלגזה לא נחשבת לפתרון קלאסי עבור שירותי הרמה לגובה כי בה משתמשים בעיקר על מנת לשנע את הציוד ממקום למקום. מצד שני, אחד היתרונות של המלגזה בא לידי ביטוי בזרועות שנכנסות אל מתחת למטען על מנת לאפשר הרמה שלו לגובה של כמה מטרים לפחות. לכן, הדרך הנכונה להתייחס אל מלגזות היא בכל זאת כמו פתרון הרמה לגובה לכל דבר ועניין.
  • משאית מנוף הרמה – גם משאית מנוף היא דוגמא מעולה לאופן שבו שירותי הרמה לגובה משתלבים כיום עם שינוע של המטען ממקום למקום. בפועל, מדובר על משאית שעליה מתקינים מנוף קטן. המשאית עצמה אחראית לזוז לפי היקף וסוג הפרויקט, בעוד המנוף אחראי על הרמת המטען לגובה של מטרים בודדים או של עשרות מטרים ומעלה.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333