שירותי הובלה עם מנוף | יהודה מנופים

שירותי הובלות דירה / משרד עם מנוף - מנופי יהודה 073-7590943

מתכננים לעבור דירה ואין דרך אחרת מלבד השכרת שירותי משאית מנוף הובלה? הגעתם אל המקום הנכון, מנופי יהודה מתמחים בשירותי הובלה תכולת דירה או משרדים כולל מנוף הרמה שיעשה את המעבר לפשוט ביותר.

אז מה עושים? מחייגים אלינו, קובעים את תאריך ההובלה שאתם צריכים, לפני תחילת המעבר מתאמים את הפרטים שצריך לקבוע לפני, וקיבלתם שירותי מנוף הובלה מצוינים! חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית!

שירותי הובלה שלנו עם מנוף בתל אביב ומרכז הארץ

 • תל אביב
 • אלעד
 • באר יעקוב
 • בת ים
 • הוד השרון
 • פתח תקווה (פ"ת)
 • כפר סבא
 • כפר קאסם
 • לוד
 • בית דגן
 • גני תקווה
 • גבעת שמואל
 • כל ערי המרכז
שירותי הובלה עם מנוף במרכז

מנוף להובלת דירה - שירות יעיל, בטוח ומהיר

יש לא מעט מובילים שכבר לא מוכנים להוריד במדרגות תכולה רבה וכבדה ולא רק משום שמדובר במקרר ענק או בפסנתר או בספה מסיבית במיוחד. יש סיבות רבות לכך שמעדיפים בימינו הובלות דירה ותכולה באמצעות מנופים, משום שהמעבר יותר בטיחותי ונוח יותר, וגם בטוח יותר לתכולה שלכם עצמה להוריד באמצעות מנופאי מיומן ומומחה שיכול לעשות את זאת בפחות זמן מאשר המובילים עצמם.

לכן, מרגע שמבינים שרק עם מנוף כדאי לבצע את ההובלה הזאת תמחור ההובלה כולל גם את המנוף עצמו ואת הסוג שלו משום שהוא צריך להתאים לקומה ולגובהה.

כיצד נתכנן הובלה באופן נכון?

לפני שאתם אורזים את הדירה שלכם חשוב להתכונן נכון ולהכין את תכולת הדירה לבדיקת המובילים כדי לקבל מחיר. אם יש לכם אפשרות כזאת, סננו ומיינו את כל התכולה שלכם שאתם באמת רוצים וצריכים ומה שאין בו צורך עוד אפשר לתרום או לזרוק או למכור.

צמצמו את תכולת המעבר דירה שלכם לכמה שניתן


זאת הזדמנות מצוינת להתחיל מחדש מבלי להיגרר עם תכולה שבאמת כבר לא זקוקים לה יותר. זה מוזיל את ההובלה משום שיש לכם פחות חפצים להיגרר איתם ולכן זה גם קל יותר לבקש הצעת מחיר.

כמו כן, אם אין לכם זמן לעשות זאת או שאינכם מומחים בכך, בקשו בהצעת המחיר גם את מחיר האריזה על ידי המובילים עצמם. הם טובים בזה יותר מכם והם יצמצמו את מספר האריזות. הם גם יספקו לכם אריזות קרטון ויאספו אותן כשהכל יסתיים ולא תצטרכו לדאוג לפסולת הזאת ולמחזור קרטון.

מה מרכיב מחיר של הובלות דירה רגילות?

כתובת מגורים וכתובת למעבר הן מרכיב חשוב של מחיר ההובלה ולא רק בגלל עלויות הדלק אלא גם בגלל הזמן שהמעבר לוקח. אם אתם עוברים דירה מהצפון אל הדרום זה בוודאי יילקח בחשבון ותצטרכו להכניס שיקול זה לחישוב העלות.

הובלה קטנה - האם יש הבדל בין הובלה גדולה?

סביר להניח גם אם ההובלה קטנה, המחיר יעלה יותר. כמו כן, יש חשיבות גדולה לגודל התכולה ולשעות העבודה שמשקיעים בהורדת התכולה, העמסה ופריקה. אם זה כולל גם אריזה ופריקה של הארגזים והתכולה בבית זה בוודאי מייקר אבל תתפלאו לדעת שלפעמים המובילים מעדיפים לארוז בעצמם.

הובלה באמצעות מנוף

פרמטרים נוספים לקביעת מחיר הובלה עם מנוף

מלבד הכתובת והמרחק שיש לנסוע והיקף התכולה, נוספים פרמטרים נוספים לתמחור. אם יש בתכולה דברים רגישים ופריטים שבירים מאוד שיש לעטוף בצורה מקצועית כדי למנוע כל נזק לתכולה זה בוודאי מוסיף למחיר

האם בבניינכם ישנה גישה למשאית הובלות עם מנוף?

כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את הגישה לבית שממנו מובילים ואת הגישה לבית אליו מובילים. אם יש בעיות גישה כמו היעדר מעלית והקומה הגבוהה מקשה על הורדת פריטים כבדים והעלאתם, יש לשקול שימוש במנוף. מנוף מייקר את ההובלה בגלל השכרתו לפי שעה ולכן יש לברר הכל עם בקשת הצעת המחיר מצדכם.

אנו מציעים גם שירותי אריזה ואספקת קרטונים למעבר דירה

יש גם סעיפים אחרים כמו אריזה ואספקת קרטונים למי שצריך גם אריזה ולכן אתם יכולים לקבל הצעת מחיר לחבילה שכוללת כמה שירותים. עם זאת, השכרת מנוף היא תמיד בנפרד והיא תמיד מחושבת על פי קריטריונים נוספים.

הובלה עם מנוף - שירות שתופס תאוצה

יש עוד סיבות לכך שמעדיפים היום להוביל במנוף ולא בהובלה ידנית משום שזה לא רק נוח יותר אלא גם בטוח יותר. במקרים אחרים זאת הדרך היחידה שאפשרית להובלה של פריטים גדולים וכבדים. אחת הסיבות היא שיש יותר תכולה בדירות רבות ולפעמים זה מקצר את הזמן.

גובה קומת המגורים שלכם

כאשר מדובר בבניינים עם קומות גבוהות, גובה הבניין מאריך את ההובלה אבל יש גם סיבה נוספת והיא המעלית עצמה. לא בכל בניין המעלית בנויה ומתאימה להובלת תכולת דירה וישנם ועדי בית שפשוט אוסרים הובלה במעלית כדי לא לקלקל אותה. מכיוון שביטוח ואחריות לא כוללים את תיקון המעלית, כבר עדיף להוביל מקומות גבוהות אלה בעזרת מנוף.

הובלה תכולת דירה באמצעות מנוף

כיצד נקבעת שיטת התמחור להובלות מנוף?

תמחור של הובלות מנוף נקבע לפי כמה פרמטרים והמנוף שבעזרתו מורידים את התכולה ומעמיסים אותה. בעיקרון, מדובר בשעות של עבודה איטית וזהירה שנועדה לא רק לשמור על הרכוש והפריטים אלא גם על בטיחות העוברים והשבים.

לאיזו שעה ביום אתם זקוקים למעבר?

מכיוון שאי אפשר לעצור את התנועה לגמרי צריך לתמרן בין כל האנשים. המחיר נקבע לפי מחיר לשעת עבודה ותלוי מתי ביום, באיזו קומה נמצאים הפריטים כאשר יש תעריף שנקבע לפי הקומה, עד קומה שישית, בין קומה שישית לעשירית ואם יש קומה גבוהה מכך גם תעריך מיוחד לקומה זאת.

יש גם לברר אם מדובר רק בהורדת התכולה מהדירה שאותה עוזבים או גם בהעלאת התכולה לדירה שאליה עוברים ובאיזו קומה.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333