שיקום מבנים

 
 
מנופי יהודה פנחסי בע"מ היא חברה שמבצעת עבודות שיקום בעזרת אמצעים מתקדמים. לחברה יש את ההסמכה, ההכשרה וצי הכלים ההנדסיים המאפשרים שיקום מבנים בכל סדר גודל שהוא.
 

מומחים לשיקום מבנים

 
 
עם מנופי יהודה ניתן לשקם מתחמים שונים מבלי לוותר על אמצעי זהירות מרביים. כל העובדים של החברה עוברים הכשרה והסמכה, מתמחים בביצוע עבודות יעילות, מדויקות ומהירות. החברה מבצעת את כל השלבים הנדרשים בשיקום מבנים החל מפינוי, דרך תיקון קריסת תקרות ועד שאיבת סיד ובנייה מחדש.

מנופי יהודה מבצעת עבודות שיקום במהירות וללא פשרות. החברה מספקת שירותי שיקום בעקבות שריפה, שיטפון או נזקים בלתי צפויים. בנוסף לכך, המומחים של החברה מסוגלים לזהות בלאי, ולהתאים את המבנה לתקנות הבנייה החדשות.
 
 

שיקום מבנים בראש שקט

 
 
השירות של מנופי יהודה מיועד לכל סוגי הלקוחות. בתחום העסקי, המוסדי והפרטי פונים גופים מרכזיים אל החברה על מנת לבצע שיקום בטיחותי. במצבים של שיקום מבנה משותף פועלת החברה מול נציגי ועד הבית תוך תיאום מלא והקפדה על ביצוע העבודה על פי צרכי הלקוח.

עם חברת מנופי יהודה תוכלו ליהנות מרמה גבוהה של ביצוע ומשירות מקצועי, המבוסס על ניסיון של אנשי מקצוע מובילים בתחום. החברה מבצעת עבודות שיקום עבור חברות ביטוח, ושמאים מומחים, המכירים היטב את ענף הבנייה. בין היתר היא מבצעת עבודות שיקום ופינוי, צמצום נזקים עקב אירועי קריסה, נזקי שריפה, שיטפונות ועוד.

חייגו עכשיו אל נציגי מנופי יהודה לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא שיקום מבנים: 073-7590943.