מהם מתקני ההרמה ולמה הם משמשים?

 
 
מתקני ההרמה, מתארים למעשה כבר בשמם, את הפעולה המרכזית שהם מבצעים. מדובר על משטחים, אשר מאפשרים להעלות כלפי מעלה גם בני אדם, וגם ציוד מסוים, בכמות ובמשקל משתנים לפי סוג המתקן. יש להבין, שיש סוגים רבים יחסית של מתקני הרמה לגובה, מסיבה מאד פשוטה - השימוש במתקני ההרמה לכשעצמו הוא מגוון למדי, ומכאן הצורך בסוגים שונים. אם כך, מהם השימושים השונים למתקני ההרמה, ומתי הם יוכלו לסייע לכם?
 

כל השימושים במתקני ההרמה לגובה

 
  • עבודות במחסנים - במחסנים רבים יש צרך לעוד בגובה רב, לצורך הכנסת מטען מסוים או הוצאתו בצורה קלה ופשוטה, עם מעבר נוח בין המדפים השונים. ישנם מתקני הנחה ניידים, שמאפשרים תנועה נוחה מאד בתוך המחסן, כניסה בין המדפים, וכמובן הרמה של האדם לגובה המתאים, תוך שמירה על יציבות.

  • הרמת מטען כבד - בחלק ממקומות העבודה, יש צורך לעבוד עם מטען כבד יחסית באופן קבוע, ולהעמיס אותו על פני רכבי ההובלה השונים. במקרים הללו, במות ההרמה מספקות פתרון נוח במיוחד, וישנן במות הרמה רחבות וגדולות, שמתאימות במיוחד להרמה של מטען כבד.

  • עבודות בגובה בחוץ - במות ההרמה יכולות להתאים גם במקרים שבהם יש צורך לבצע עבודות בגובה רב בשטח חיצוני. כך למשל עבודות גינון ועבודות של אדריכלות נוף, לצד עבודות של שיפוץ גגות, התקנת במות, ועוד מגוון רחב יחסית של עבודות - בכולם משתמשים במתקני ההרמה, שכוללים זרוע טלסקופית מיוחדת להרמת בני אדם.

  • חילוץ - יש שמשתמשים במתקני ההרמה לטובת משימות חילוץ שונות - של מטען, בעלי חיים או בני אדם. גם כאן, הזרוע הטלסקופית היא לעזר רב שכן היא יכולה לנתב את המחלץ למקומות שהגישה אליהם היא בעייתית.
 

מנופי יהודה מסייעים לכולם

 
לא משנה אם אתם זקוקים למתקני ההרמה לצורך מסחרי, תעשייתי, פרטי, ציבורי או לכל מטרה אחרת - בחברת מנופי יהודה תמיד תקבלו את הסיוע המתאים. החברה משכירה מגוון רחב של מתקני הרמה לכל דורש, לפי הסוג המדויק ולפי הצורך.