משאיות מנוף, לשם מה?

 
 
משאיות מנוף ומנופים בכלל הם אחד מהאלמנטים החשובים ביותר כיום בענף הבנייה והשינוע. משאיות מנוף משמשות לכל מטרה בענפים אלה, והן מסוגלות לסייע בכל אתר בנייה מכל סוג שהוא, על מנת לייעל ולזרז את העבודה באופן ניכר ומשמעותי. טכנולוגיית המנופים כיום מאפשרת הרמת מטענים כבדים במיוחד לגבהים גדולים ביותר, ובכך הם מייעלים את תהליך הבנייה בכל מקום לרבות מבני מגורים, משרדים, מבני ציבור, גשרים ותשתיות שונות.
 

השימושים העיקריים עם משאיות מנוף

 
משאיות מנוף מגיעות בגדלים ולצרכים שונים. אין משאית מנוף אחת שמתאימה לכל עבודה, וזאת עקב הצרכים המגוונים שיש בענף הבנייה והשינוע. במשאיות מנוף נעזרים באתרי בנייה לשם הרמת חומרי בנייה לגובה, להעברת סלעים, אבנים, צינורות, מתכות ליציקות, ציוד בנייה, מסילות ברזל וכיוצא באלה. במשאיות מנוף נעשה שימוש גם לשינוע של מטענים כבדים המצריכים מנוף להעמסתם ולהורדתם מהמשאית במקומות מדוייקים וכדומה. גם כאשר מעבירים דירות לקומות עליונות, שאין אפשרות להעביר את התכולה במעלית או בחדר המדרגות נעשה שימוש במשאיות מנוף מיוחדות, כדי להרים את התכולה הכבדה לתוך הבית. רוב משאיות הנוף פועלות עם מנופים הידראוליים, המסוגלים לשאת משקלים גדולים (עד עשרות טונות) ולגבהים גבוהים במיוחד, ונעזרים בהן גם לצרכים נוספים.
 

הצרכים העיקריים שבהם משמשות משאיות מנוף הם:

 
 • לשינוע מטענים ממקום למקום
 • לעבודות פירוק ציוד, מבנים ומפעלים
 • להצבת ציוד וחיבורו למערכות קיימות
 • לבניית תשתיות כמו: גשרים, מסילות ברזל וכדומה
 • להכנסת סלעים ועצים גדולים לחצרות בתים ומבנים אחרים
 • להעלאת מטענים לדירות ברבי קומות
 • לעבודות הנפה שונות כמו חילוץ רכבים שהתהפכו וכדומה
 • לשימוש עובדי חברת חשמל לתיקונים ברשת המתח הגבוה
 • לחילוץ אנשים מקומות עליונות בעת שריפה (על ידי שימוש במרפסות מיוחדות המותקנות בקצה המנוף).
 •  

  מנופים לכל מטרה

   
  מסתבר שמנופים מהווים את אחד מכלי העבודה המשמעותיים ביותר כיום בענפי הבנייה והשינוע. ללא מנופים העבודה היתה לוקחת הרבה יותר זמן, וברמת בטיחות הרבה יותר נמוכה. משאיות מנוף מסוגלות להרים ולשנע מטענים מסוגים שונים במשקלים של עשרות טונות, וישנם מנופים מיוחדים המסוגלים להרים גם מאות מטונות. מנופים משמשים לכל צורך שיש בו העברה והרמה של מטענים. ללא ציוד זה לא היה ניתן לבנות בניינים לגובה או לבנות תשתיות מורכבות ומסובכות כמו גשרים, מסילות ברזל, מנהרות וכבישים מהירים.אם יש לכם צורך במשאיות מנוף או בציוד הנפה מכל סוג שהוא לענף הבנייה או לצרכי שינוע והרמה של מטענים, חברת מנופי יהודה פנחסי עומדת לשירותכם עם נסיון של עשרות שנים בשינוע והרמת מטענים. החברה מתמחה בביצוע עבודות הנדסיות, בנייה, שינוע ומינוף, וכן בשיקום מבנים שספגו נזקים. חברת מנופי יהודה פנחסי משכירה את כל סוגי המנופים עם אנשי מקצוע מנוסים ואחראיים בצורה הבטוחה והיעילה ביותר שניתן למצוא כיום בשוק זה. פנו עוד היום למנופי יהודה פנחסי, ונשמח להעמיד את הנסיון והמקצועיות שלנו לשירותכם.