מנופים הידראולים

 
מנופים הידראולים יכולים להגיע עד גובה 100 מטר ולהציע כושר הרמה של 100-300 טון. ברוב המקרים, השימוש במנופים מן הסוג הזה עולה בקנה אחד עם צרכי הרמה לגבוה של קהל יעד בענפי הבנייה והתעשייה.

 
היכרות עם שיטת העבודה של מנופים הידראולים היא דרך מעולה לחסוך זמן והוצאות. קודם כל, המנופים הללו נחשבים בטוחים מאוד והם עומדים בסטנדרטים מחמירים של ארגונים בינלאומיים. שנית, התפעול הנוח של המנופים עוזר להשתמש בהם גם במקומות סגורים וגם במקומות פתוחים. מעבר לכך, המנופים הם חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של חברות שילוט, מפעלי קונסטרוקציה למבנים, מערכות מיזוג אוויר ועוד.

 

היתרונות של השכרת מנופים הידראולים

 
 
 
החדשות הטובות הן שכיום קבלני בנייה ואנשי מקצוע מענפי התעשייה הקלה והכבדה כבר לא צריכים לחרוג מתוך מסגרת התקציב על מנת לרכוש מנופים הידראולים. במקום זה, מה שאפשר לעשות זה לשכור אותם פר פרויקט ולפי תקופה שנקבעת מראש. כאשר שוכרים מנופים כאלה, מרוויחים למעשה כמה יתרונות מאוד מהותיים:

א. השכרת המנוף יחד עם המפעיל – רוב הלקוחות שמתעניינים באפשרות של השכרת מנופים הידראולים רוצים לקבל הצעה שכוללת בתוכה את המפעיל. כאשר שוכרים את המנוף יחד עם המפעיל, המשמעות היא שאנשי המקצוע לא צריכים לדאוג בעצמם לגיוס ולהכשרת אנשי הצוות. במקום זה, הם פשוט שוכרים את המנוף יחד עם המפעיל שמוסמך ומורשה לתפעל אותו.

ב. חיסכון בזמן במהלך הפרויקט – רכישת מנוף היא מטבע הדברים משימה מורכבת ויקרה שדורשת השקעה של זמן. אם למשל מגלים את הצורך במנוף תוך כדי הפרויקט, סביר להניח שלא יהיה ליזם או לקבלן את הזמן המתאים להשקיע בכך. במקום זה, מה שעדיף לעשות זה לשכור מנופים הידראולים וכך לחסוך את הזמן המושקע ברכישה שלהם.

ג. חיסכון בהוצאות בכל סוגי הפרויקטים – אי אפשר לדבר על היתרונות של השכרת מנופים הידראולים בלי להזכיר את ההיבט הכלכלי. בהיבט הזה, הדגש הוא על האופן שבו השכרת המנופים משתלמת יותר עבור היזמים והקבלנים: ראשית, זו הוצאה מוכרת שניתן לקזז בגינה את חבות המס. שנית, משתלם לשכור את הקבלן גם בפרויקטים זמניים ובפרויקטים קטנים שבהם אין מספיק תקציב לרכוש פתרונות הרמה קבועים.

 
מנוף הידראולי
 

איך בוחרים מנוף הידראולי?

 
העניין הוא שגם מנופים הידראולים צריך לדעת איך לבחור. במילים אחרות, לא מספיק להחליט שרוצים להשתמש במנוף כזה ולתת לו עדיפות על פני פתרונות הרמה אחרים – כי צריך לבדוק מה המפרט המלא שלו ואיזה סוגי שימושים הוא מציע.

נציגי מנופי יהודה בע"מ יכולים לעמוד לרשותך בכל שלב של מכירת או השכרת מנופים הידראולים. אנו מכירים מקרוב את התחום ומחכים לקבל ממך פניה מסודרת כבר עכשיו – על מנת שהתהליך יהיה כמה שיותר קצר.