עבודה בטוחה ויעילה עם מנוף – רק איתנו!

 

החברה מספקת לכל לקוח פתרונות איכותיים ובטיחותיים בתחום המנופים:

 
 
  • הקמת גשרים
  • הקמת ארובות
  • עבודות קידוחים
  • העברת מבנים
  • ועוד
 

מוזמנים לפנות אלינו: 073-7590943

 
אין ספק שהמצאת המנופים הפכה תהליכי עבודה רבים לקלים ולמהירים יותר. אולם כדי שהעבודה עם מכשור זהתהיה יעילה באמת, יש להקפיד לעבוד עם המכשירים האיכותיים, האמינים והבטוחים ביותר.
 

מנוף ביצוע עבודות קשות בקלות

 
מאז ומעולם נעזר האדם בידיו ובשרירי גופו כדי להרים משאות וכדי לשנע מטענים. אולם כבר בימי קדם נעזר האם באמצעי עזר שונים כדי להרים ולשנע מטענים כבדים. מבנים קדומים, ענקיים ומרהיבים, כמו הפירמידות במצרים ומקדשי האינקה בפרו מעידים לאילו הישגים ניתן להגיע באמצעות אמצעי הנפה ושינוע פשוטים, כגון: מוטות, חבלים לגרירה ולהרמה, גזעי עץ שהונחו תחת משאות כבדים כדי להקל על גרירתם ועוד.

במרוצת השנים, ועם הקדמה הטכנולוגית, פיתח האדם אמצעי הרמה ושינוע משוכללים ביותר. אחד האמצעים הבולטים בתחום זה הם המנופים. בעידן המודרני, כלי זה הוא אחד מכלי העבודה המרכזים והחיוניים ביותר. אין ספק שללא המצאתו, תהליכי עבודה רבים היו קשים יותר, איטיים יותר ואפילו בלתי אפשריים. כלים אלו מאפשרים לנו לעבוד בגובה. הם מאפשרים לנו להרים, להוריד ולשנע ציוד וחומרים כבדים במיוחד. מנופים אפילו מאפשרים לשאת בני אדם לגובה רב ולבצע עבודות שקשה מאוד לבצע בדרך אחרת, כמו למשל: ביצוע עבודות על כבלי ועמודי חשמל, גיזום עצים ועוד. וכמגוון העבודות, כך גם מגוון הסוגים.
 

העגורן – סימן ההיכר של קו הרקיע האורבני

 
הקדמה הטכנולוגית אפשרה את בנייתם של מנופי מתכת חזקים, בעלי גלגלי שיניים מדויקים יותר וכבלי פלדה. העגורן הוא אחד המתקנים הנפוצים ביותר בעידן המודרני, בעיקר בערים ובכרכים. העגורן עשוי ממסגרות פלדה, והוא משמש ככלי עבודה מרכזי וחיוני בבנייתם של רבי קומות וגורדי שחקים. העגורן הוא למעשה מגדל אנכי, הפועל באמצעות מנוע, המאפשר לסובב אותו על צירו. העגורן נושא בראשו זרוע ארוכה, שבצידה האחד מותקנת משקולת, שמטרתה לאזן את הזרוע, ובצידה השני מותקנת כננת בעלת כבל, המיועדת להרמת משאות כבדים (שמשקלם יכול להגיע לעשרות טונות). זרוע העגורן יכולה להרים משאות, להסתובב על ציר העגורן ולהניחם בדיוק במקום הדרוש.
 

עגורן גשר - עבודה בנמלים

 
 
עגורן גשר הוא סוג נוסף של מנוף מתכת, המותקן על פי רוב בנמלים. מנוף זה בנוי משני עמודים המחוברים בראשיהם בקורת רוחב, וצורתו היא כצורת האות ח', או כצורת גשר (ומכאן שמו). שני העמודים יכולים לנוע על שתי מסילות מקבילות, ישרות או מעגליות. על קורת הרוחב נמצא מתקן נייד, בעל כננת הרמה ו-וו ענקי, שממנו משתלשלות שלשלאות פלדה עבות וחזקות. על שלשלאות אלו נקשר המשא, שמשקלו יכול להגיע עד למאות טונות.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עתיר שנים בתחום השינוע וההרמה. הודות לצוות העובדים המנוסה והמיומן, כמו גם להקפדה על עבודה עם ציוד משוכלל ומתקדם יכולה החברה לבצע מגוון עבודות הנפה, ובכל סדר גודל.

נשמח לעמוד לרשותכם !
 
 
 
מנוף למגוון עבודות